POLATLAR GRUP

Bosch Car Service

0544 413 0 444

Bulunduğunuz YerAna SayfaAuto Lıfe Center

POLATLAR GRUP

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Telefon: 0344 413 2 444
  • Fax: 0344 413 2 444
  • E - Posta Adresi
  • info@polatlargrup.com
  • Posta Adresi
  • Köprübaşı Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Blv. Opet - Aygaz Bitişiği No:134 Elbistan / KAHRAMANMARAŞ

AUTO LIFE CENTER

 

Bir aracı alırsınız ve yıllarca kullanırsınız fakat geçen yılların o araçtan neler götürdüğünü ancak bir AUTO LIFE CENTER Servisine uğradığınızda anlayabilirsiniz.

 

Çünkü AUTO LIFE CENTER'ın son derece iyi eğitilmiş ve bu konuda sertifika almış elemanları ile çevre ve insan sağlığını hiçbir zaman göz ardı etmeyecek şekilde çalışır.

 

Hedefimiz

 

Bağımsız istasyonlar kurmaya gerek olmaksızın var olan servisler ile tamir işlerini yapabilmek, parça değiştirme yerine tamir etme bilincini yayabilmek, oto servis ve oto bakım - koruma istasyonlarını bu hizmetleri verebilecek standartlara getirerek

 

Türkiye genelinde büyük şehirlerde ihtiyaç duyulduğu kadar, ayrıca diğer illerimizde de en az bir servis noktası oluşturarak, bu sistem ile çalışan servis istasyonlarına, sigorta şirketlerine ve tüketicilere, dolayısıyla TÜRKİYE EKONOMİSİNE kazanç sağlamaktır.

 

Dünyanın ileri teknoljiye sahip ülkelerinin kullandığı tamir sistemlerini ve tekniklerini ülkemize getirmiş bulunmaktayız.

 

Bu bilgileri kendimize saklamayıp ülke ekonomisine kazanç sağlamak amacıyla kullanmakta kararlıyız

Özel tamir tekniklerini, bilgilerini ve ekipmanlarını içeren tamir sistemleri ile ülkemize geleceğin teknolojisini tanıtma gayreti içerisinde olacağız.


detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin